Poszerzamy swoje horyzonty
Raz w tygodniu w naszej klasie odbywa się lekcja inne niż wszystkie. Nie używamy podręczników, ćwiczeń i zeszytów. Jest to przyroda – lekcja podczas której poznajemy różne zwierzęta. Opowiada nam o nich nasza koleżanka Julia W.- wielki miłośnik zwierząt. Po prezentacji pracujemy w grupach i tworzymy plakaty tematycznie związane z lekcją. Nasze prace zdobią korytarz…
Dowiedz się więcej
