Biblioteka Publiczna Gminy Wolin

Biblioteka Publiczna Gminy Wolin

ZAPRASZAMY wszystkich chętnych do wspólnej RODZINNEJ ZABAWY. Dzisiaj w dobie pandemii zorganizowanie czasu wolnego to nie lada wyczyn, tym bardziej zachęcamy do skorzystania z zabawy która może okazać się wspaniałym hobby. Kochane dzieci, droga młodzieży odkrywajcie swoje talenty, poszerzajcie własne horyzonty myślowe, rodzice natomiast czerpcie radość ze wspólnie spędzonego czasu. WYKONAJCIE wspólną pracę plastyczną warzywno – owocową o tematyce wiosenno – świątecznej, zróbcie zdjęcie i wstawcie pod postem. Na efekty waszej pracy czekamy do 09.04.2021, najciekawsze inspiracje zostaną nagrodzone.

ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY.

https://www.facebook.com/1634325800121304/posts/2860462184174320/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status