Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Ostatni piątek świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.  Sprawdziliśmy wiedzę uczniów i nauczycieli. Chętni uczniowie mogli również zabrać zadania dla rodziców. Dzięki naszej akcji  udało nam się znaleźć wielu ekspertów tabliczki mnożenia. Wśród nich rozlosowaliśmy słodkie nagrody.

Uczniowie klas IV-VIII zmierzyli się z trudnymi łamigłówkami, które mógł rozwiązać jedynie ekspert tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki otrzymali nagrody książkowe. 

Uczniowie szczególnie chętnie podjęli się rozwiązywania przykładów dostępnych na stronie wmtday.org. Z wielkim zaangażowaniem uzyskiwali coraz to lepsze wyniki. Zaliczenie testu dawało naszym uczniom wielką satysfakcję. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i  życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach matematycznych.

Zespół nauczycieli matematyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status