Zakończenie projektu Pomorze Zachodnie – Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne.

W Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie kończy się realizacja projektu Pomorze Zachodnie – Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne, współfinansowanego  przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 7.7 Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. W ramach projektu przeprowadzono zajęcia logopedii, zajęcia z pedagogiem szkolnym, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia rozwijające uzdolnienia, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne oraz zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się. Pomocą zostali objęci uczniowie, którzy wymagali pomocy, ale nie posiadali opinii lub orzeczeń z PPP. Zajęcia prowadzone były przez nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie.