Youngster w PSP Kołczewo

Miło nam donieść, że nasza Szkoła po raz drugi zakwalifikowała się do programu Youngster. Program realizowany jest przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej przy wsparciu Gminy Wolin. Youngster to dodatkowe zajęcia z języka angielskiego adresowane do uczniów klas VIII szkół podstawowych. W tym roku szkolnym aż 18 uczniów z klas 8A i 8B zgłosiło się do udziału. W tym tygodniu przystąpili oni do pierwszego z trzech testów i tym samym dołączyli do ponad 30 000 uczniów z całej Polski, którzy brali udział w Programie!