Animsy na wycieczce w Pieninach

Animsy na wycieczce w Pieninach

W ostatnim tygodniu wakacji laureaci konkursu „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską pusztę” grupa Animsy w składzie: Aleksandra Cieśla, Celina Szternal i Tomek Kowalski, wzięli udział w wycieczce do Szczawnicy. Grupę laureatów tworzyły trzy zespoły uczniów ze szkół z Kołczewa, Wysokiej Kamieńskiej i Golczewa oraz trzy zespoły z Węgier. Plan wycieczki był niezmiernie bogaty. Mimo nie do końca sprzyjającej pogody udało się nam zdobyć trzy szczyty Pienin: Wysoką, Żar i Trzy Korony. Oprócz wycieczek górskich zwiedzaliśmy również zamki w Czorsztynie i Nidzicy, uczestniczyliśmy w spływie pontonowym po Dunajcu, wycieczce rowerowej wokół zalewu Czorsztyńskiego oraz w grze terenowej na Skałkach w Nowej Białej. Wieczorami mieliśmy zajęcia integracyjne, które powodowały niesamowite emocje. Podczas obozu nawiązały się nowe międzynarodowe przyjaźnie. Gorąco zachęcamy wszystkich do branie udziału w konkursie. Wygrana w konkursie była możliwa dzięki zaangażowaniu uczniów i poświecenia przez nich ogromu czasu na wykonanie zadań konkursowych. Dziękujemy Europejskiemu Funduszowi Rozwoju Wsi Polskiej oraz Wolińskiemu Parkowi Narodowemu za zorganizowanie niesamowitej wycieczki.

Grupa Animsy wraz z opiekunem Katarzyną Wołkow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status