Zakończyliśmy udział w projekcie „Mali inżynierowie-co sprawia, że pomysł działa”

Uczniowie klasy 2 zakończyli udział w projekcie Uniwersytetu dzieci „Mali inżynierowie – co sprawia, że pomysł działa”.

Przez kilka tygodni sumienne realizowaliśmy kolejne scenariusze i tematy projektu.

Każda tematyka była bardzo interesująca i dużym zaciekawieniem uczniowie słuchali wykładów przygotowanych przez Uniwersytet dzieci, a następnie z dużym zaangażowaniem wykonywali zadania, które były bardzo kreatywne i twórcze.

Po skończonych zajęciach dzieci sumiennie wypełniały indeks oraz wklejały naklejki.

Otrzymaliśmy dyplom oraz certyfikat  uczestnictwa w projekcie.

Radość na twarzach dzieci, który gościła im podczas projektu świadczy, że czerpali z niego zarówno wiedzę jak i radość.

Nauczyciel PSP w Kołczewie

Natalia Kluza