Nie widać mnie, ale wszystko u mnie ok

Nie widać mnie, ale wszystko u mnie ok

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Nie widać mnie, ale wszystko u mnie ok” skierowanej do uczniów klas IV-VIII i organizowanej przez grupę POZYTYWKA wraz Joanną Gadomską. Ma ona na celu pokazanie, jak czują się nasi uczniowie uczestniczący w nauczaniu zdalnym. Niestety nawet najlepsze i najnowsze technologie nie zastąpią nam bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Nie wszyscy lubią czy chcą opowiadać o sobie, swoich emocjach. Wielu uczniów tęskni za ławkami szkolnymi, kolegami oraz nauczycielami… Czasami łatwiej wyrazić coś rysunkiem. Oto efekty naszej pracy. Mimo, że na co dzień nie widujemy się w szkolnych murach, wiemy, że u Was wszystko jest w porządku!  Dziękujemy za aktywny udział wszystkim uczniom klas IV a, VI a, VI b, VII a oraz VII b. 

Wspierajmy się pozytywnie!

Irina Starzyńska

PSP Kołczewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status