Zajęcia stacjonarne w klasach 1-3

Zajęcia stacjonarne w klasach 1-3

W dniu 18.01.2021 r. zgodnie z wytycznymi MEN rozpoczynamy zajęcia stacjonarne w klasach 1-3 na terenie szkoły. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji. Opieka świetlicowa, wyżywienie i dowozy pozostają bez zmian.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny – 509038801.

Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia
Beata Aniśkiewicz-Pociask 
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status