Nauka zdalna informacje.

Nauka zdalna informacje.

Dzień dobry.
Od poniedziałku tj. 09. listopada 2020r . do 29 listopada 2020 r. zajęcia edukacyjne  w klasach I-VIII będą odbywać się w trybie zdalnym, w klasach I-III za pomocą dziennika elektronicznego Librus,  w klasach IV-VIII za pomocą platformy Classroom.
Uczniowie klas I-III  rodziców pracujących w systemie ochrony zdrowia i w służbach mundurowych mają zapewnioną opiekę świetlicową. Jeżeli Państwo jesteście zainteresowani opieką świetlicową dla waszych dzieci bardzo proszę o kontakt z wychowawcą do dnia 06.11.2020 r. do godziny 14.00.

Punkt przedszkolny i odział zerowy pracuje w systemie stacjonarnym na terenie szkoły
życzę dużo zdrowia
Beata Aniśkiewicz-Pociask
dyrektor szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status