Mierzenie długości

Mierzenie długości

Propozycja na dzisiaj to mierzenie długości. Jak możemy to zrobić? Dawniej ludzie mierzyli krokami, stopa za stopą🦶, łokciem, dłonią✋. Spróbujcie wykorzystać te sposoby i zmierzyć długość pokoju krokami. Najlepiej zrobić to w parach np. mama z dzieckiem. Określcie odległość od ściany do ściany. Liczcie głośno swoje kroki. Następnie zmieńcie sposób mierzenia – teraz stopa za stopą.👣 Starannie dosuńcie piętę do ściany i dokładnie dostawiajcie stopy do siebie. Głośno liczcie odm…Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status