Muzycznie :)

Muzycznie :)

Moi Drodzy dziś będzie muzycznie.
Proponujemy wiosenną piosenkę. Posłuchajcie jej kilka razy , a potem spróbujcie zaśpiewać. Możecie również zagrać na instrumentach do tej piosenki, jeśli takie posiadacie. Jeśli nie macie instrumentów możecie stworzyć je sami i mogą to być: dwie łyżki drewniane, dwie łyżki metalowe, miska i łyżka, dwa patyki z podwórka, dwa kamyki.
Zachęcamy Was również do namalowania wiosny! Pokażcie nam jak Wy ją widzicie.
Pozdrawiamy.
Wasze Panie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status