Dotyczy rekrutacji do Punktu Przedszkolnego i Oddziałów Przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie

Dotyczy rekrutacji do Punktu Przedszkolnego i Oddziałów Przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie

Drodzy Rodzice,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w naszym kraju zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane zapisaniem swoich dzieci do Punktu Przedszkolnego, Oddziałów Przedszkolnych  Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie jak również zapisem ucznia do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021 o przesyłanie formularzy drogą elektroniczną. 

Przyjmujemy dokumenty zeskanowane, przesłane zdjęcia wypełnionych formularzy na adres pspkolczewo@wp.pl . W przypadku kłopotów z dostarczeniem dokumentów w ten sposób prosimy o kontakt telefoniczny 509038801, udzielimy wszelkich wskazówek.

 Zgodnie z zaleceniami zachęcamy Państwa do pozostania w domach i ograniczania zbędnych kontaktów w różnych instytucjach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00-15:00 pod numerem telefonu 509038801.

Gdy sytuacja ulegnie poprawie poprosimy Państwa o dostarczenie oryginałów dokumentów.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie
Beata Aniśkiewicz-Pociask


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status