Uwaga!!

Uwaga!!

Zgodnie z komunikatem MEN z dn.11 marca 2020 r. ogłasza się zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobregow Kołczewie oraz w Oddziałach 0 i Punkcie Przedszkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie od poniedziałku 16 marca do 27 marca 2020 r.Zaplanowanie spotkanie z dnia 12 marca 2020 r. i Rekolekcje Wielkopostne zostają odwołane.SZANOWNI RODZICE:-ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka w przedszkolui szkole podstawowej w dniach 12 – 13 marca 2020 r. ( czwartek, piątek) będą prowadzone tylko zajęcia opiekuńcze;-jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;-przekaz osobom, które będą się opiekować Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;-rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ, MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez Dyrektora Szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status