Zajęcia adaptacyjno – integracyjne, dzień trzeci.

Zajęcia adaptacyjno – integracyjne, dzień trzeci.

Za nami kolejny dzień zajęć adaptacyjno – integracyjnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie. W środę, 2 czerwca nauczyciele – wychowawcy zaproponowali uczniom następujące zajęcia: 

  1. zajęcia integracyjne – węzeł gordyjski, komunikacja bez słów, eksperyment naukowy – „W górę”,
  2. gry i zabawy stolikowe – Memory, Scrabble, Domino, 
  3. Kalambury,
  4. „Familiadę”, 
  5. zajęcia sportowe – „Zaczarowani sportowcy”
  6. pokój zagadek z j. polskiego,
  7. „Szachy Wikingów”.

Uczniowie poszczególnych klas rotacyjnie uczestniczyli w zajęciach, przygotowanych przez swoich wychowawców. Podejmowane aktywności dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i sprawiły im radość.  Uczestnictwo w tych zajęciach pozwoliło nam – społeczności szkolnej- na nowo się poznać i zintegrować.

Grażyna Cięciel

PSP w Kołczewie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status