Spacer po mojej miejscowości

Spacer po mojej miejscowości

Na początek dnia poruszajcie się trochę przy piosence:

Poproście rodziców i wybierzcie się na spacer po Waszej miejscowości.  Zaobserwujcie jakie są tam budynki, czy można znaleźć bloki, wieżowce, domy szeregowe, bliźniaki czy domy jednorodzinne. Znajdźcie ciekawe miejsca, które tam się znajdują. Może ktoś będzie miał możliwość zrobienia zdjęcia. Zachęcamy.
Przedstawiam Wam zdjęcia z miejscowości, w której znajduje się nasze przedszkole. Jak się nazywa ta miejscowość, pamiętacie?
Do zobaczenia w przedszkolu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status