Mierzymy wysokość

Mierzymy wysokość

Rozmawialiśmy o różnych rodzajach domów. Wiecie, że jedne są wyższe, inne niższe.
Wykonajcie umieszczone niżej karty pracy. Na jednej połączcie domy od najmniejszego do największego oraz zamalujcie tyle kółeczek ile jest domków. Na drugiej określcie wysokość przedstawionych tam domów.
 Spróbujcie również pobawić się w porównywanie wysokości domowników, ustalcie kto jest najwyższy, a kto najniższy.
Sprawdźcie także, które przedmioty są od Was wyższe, a które niższe.
Udanej zabawy. Pamiętajcie o zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status