Zajęcia w dniach 29 marca- 09 kwietnia 2021 r.

Zgodnie z rozporządzeniem MEN w dniach 29 marca- 09 kwietnia 2021 roku zajęcia edukacyjne w Punkcie Przedszkolnym oraz Oddziale Przedszkolnym i w klasach I-VIII będą odbywać się w trybie zdalnym. W Oddziale Przedszkolnym i Punkcie Przeszklonym zadania będą wysyłane na grupach Fb oraz na stronie szkoły, w klasach I-VIII zajęcia obywają się za pomocą platformy Classroom.

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją w kraju, bardzo proszę na bieżąco śledzić wiadomości na Librusie, stronie szkoły www.szkolakolczewo.pl i stronie Fb szkolnym.

Przerwa Świąteczna będzie w dniach 1-6 kwietnia 2021 roku.