Rekrutacja do Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego

Rekrutacja do Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego

Od dnia 22 lutego 2021 roku rodzice dzieci uczęszczających do Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie mogą składać oświadczenie woli o kontynuacji edukacji dziecka w naszej szkole.

Dnia 01 marca 2021 roku rozpoczyna się rekrutacja do Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego PSP w Kołczewie.

Regulamin wraz z dokumentami jest dostępny na podstronie Rekrutacja dostępnym bezpośrednio z głównego menu naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status