Instaling

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie biorą udział w nowym programie Instaling.pl. Nauka jest koordynowana przez zespół nauczycieli języka angielskiego: Katarzynę Wołkow, Martę Gaskill i Joannę Kowal-Galicką.

Aplikacja Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy.

Przyswajanie słownictwa jest podstawowym elementem nauki każdego języka obcego. Dla wielu uczniów jest to najtrudniejszy element nauki, najżmudniejszy i wymagający najwięcej czasu.

Insta.Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty ukazujące systematyczność pracy uczniów i poczynione przez nich postępy. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników. Również rodzice mają możliwość śledzenia osiągnięć uczniów na stronie instaling.

Link do strony :