X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia


Drodzy uczniowie,
Już w najbliższy piątek, 2.10.2020, w naszej szkole będziemy uczestniczyć w 10. Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.
Na lekcjach matematyki czekają na was łamigłówki, szyfry, sudoku oraz wiele innych zadań związanych z tabliczką mnożenia. Każdy z uczniów będzie walczył o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia i oficjalny dyplom uznania. Na najlepszych mistrzów tabliczki mnożenia czekają również drobne upominki.
Hasło tegorocznej edycji to „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”. Mamy więc parę atrakcji dla starszej części naszej szkolnej społeczności. Nauczyciele i pracownicy mogą się spodziewać w
piątek wizyt przedstawicieli uczniów z przygotowanymi zadaniami. Czekamy więc na wielu ekspertów od tabliczki mnożenia wśród nauczycieli.
To nie koniec atrakcji. Każdy chętny uczeń będzie mógł zabrać kartę z przykładami dla swoich rodziców i w domu sprawdzić ich znajomość tabliczki mnożenia.
Życzymy wszystkim uczestnikom samych dobrych odpowiedzi! Do piątku zostało już mało czasu, więc najwyższa pora poćwiczyć trudniejsze przykłady z tabliczki mnożenia!
Nauczyciele matematyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status