Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice, Opiekunowie,

W dniu 01.09.2020 zapraszamy wszystkich uczniów na godzinę 11.00 do Publicznej Szkoły Podstawowej na Rozpoczęcie Roku szkolnego 2020/2021.

Autobus szkolny dowiezie uczniów do szkoły zgodnie z podanym w najbliższym czasie harmonogramem. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w środkach komunikacji zbiorowej.

W godzinach 11:00-13:00 planowane są spotkania z wychowawcami  w grupach klasowych. Uczniowie zapoznają się z zasadami funkcjonowania szkoły w nadchodzącym roku szkolnym.

Część uczniów otrzyma w tym dniu podręczniki, więc prosimy o zabranie ze sobą toreb lub plecaków.

Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą na spotkanie na świeżym powietrzu, to rodzice uczniów klas O i I będą mogli towarzyszyć im w spotkaniu. W przypadku niesprzyjającej pogody do budynku wejdą tylko uczniowie z nauczycielami.

W szczególności prosimy o poinformowanie uczniów o konieczności dezynfekowania rąk przy wejściu do szkoły oraz o zachowaniu dystansu społecznego w szkole i na zewnątrz.

Prosimy o zapoznanie się z Procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w Publicznej Szkole Podstawowej w Kołczewie w związku z wystąpieniem epidemii. W szczególności prosimy o podpisanie zgody na pomiar temperatury oraz przekazanie aktualnych  numerów kontaktowych do Państwa.

Prosimy pamiętać, że główną droga komunikacji z rodzicami jest w naszej szkole dziennik elektroniczny i wszystkie informacje będą przesyłane do Państwa tą drogą. W przypadku problemów z dostępem (brak aktualnego hasła itp.) prosimy o kontakt e-mail: pspkolczewo@wp.pl lub telefonicznie 913265081, 509038801.

Przekazujemy również zaproszenie księdza proboszcza na mszę świętą do Kościoła w Kołczewie we wtorek 01.09.2020 na godzinę 8:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status