Sensoryczna nauka matematyki

Sensoryczna nauka matematyki

Dzień dobry🥰rodzice i dzieciaczki 🙂

Matematyka jest elementem naszego codziennego życia. Już od najmłodszych lat dziecko zderza się z matematyką np. w sklepie – ważenie, liczenie, na ulicy – figury geometryczne, środowisko – bloki, domy – bryły geometryczne itd. Dlatego naturalną rzeczą jest kształtowanie pojęć matematycznych u dzieci już od najmłodszych lat. Dziś 22 pomysły na naukę matematyki 🙂 proste, lekkie i przyjemne 

https://dziecisawazne.pl/sensoryczna-matematyka/?fbclid=IwAR2lNyuN-Iu9jbW_QPC67qOyECj4yJIwbazpRQPkXP8zosIIZ-S9UKY0fZM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status