Drodzy rodzice i opiekunowie.

Drodzy rodzice i opiekunowie.

W związku z zbieraniem informacji o zapotrzebowaniu uczniów na wypożyczanie laptopów lub tabletów do pracy zdalnej w ramach umowy użyczenia prosimy rodziców zainteresowanych wypożyczeniem sprzętu o przesłanie do jutra ( 07.04.2020) do godziny 15:00 informacji zwrotnej poprzez dziennik Librus.

Proszę o podanie imienia i nazwiska ucznia, klasy, ilości rodzeństwa w wieku szkolnym oraz ilości dostępnego w domu sprzętu komputerowego.

Z poważaniem
Katarzyna Wołkow
Wicedyrektor szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status