Czytanie sylabowe

Czytanie sylabowe

Kolejną propozycją, którą chcemy Wam przedstawić, to nauka czytania sylabami przy użyciu kubeczków. Jest to pomysł na przyswojenie i utrwalenie sylab w trakcie zabawy. Zobaczcie ten prosty sposób krok po kroku na filmie z instrukcją wykonania sylabowych kubeczków.

Zamiast czarnego, możemy użyć innego koloru do napisania literek, np. niebieskiego i czerwonego. Wtedy na niebiesko opisujemy spółgłoski, a na czerwono samogłoski. Powodzenia w czytaniu🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status