Owady latające

Owady latające

Wiosna już nadeszła🙂, choć pogoda nie zawsze na to wskazuje😏. Wiecie jednak, że „w marcu jak w garncu”, a „kwiecień plecień ,bo przeplata trochę zimy trochę lata”. Wszystko się więc zgadza.😄

Wielu z Was już znalazło wiosnę 🎋🥀, o czym świadczą komentarze z poprzedniego tygodnia. Jedną z wiosennych oznak są różne owady latające nad łąką 🐝🐞.Wprawdzie motyli jeszcze nie ma, ale mogą zagościć u Was w domu. Dzisiejsze zadanie, to propozycja wykonania takiego motyla🦋. Może poniższe obrazki Was zainspirują.😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status