Drodzy Rodzice i Opiekunowie 馃グ

Drodzy Rodzice i Opiekunowie 馃グ

Kolejn膮 literk膮 馃敜, z kt贸r膮 mia艂y si臋 zapozna膰 zer贸wiaki mia艂a by膰 literka C, c. Kosmita UBU w ciekawy i 艣mieszny spos贸b nauczy dzieci tej literki. 馃馃https://www.youtube.com/watch?v=vkfIPu8wZiE&t=68sPos艂uchajcie r贸wnie偶 razem ze swoimi dzie膰mi piosenki馃帶, a p贸藕niej spr贸bujcie wsp贸lnie za艣piewa膰. 馃帳https://www.youtube.com/watch?v=pEiC40fxPOQZach臋cam r贸wnie偶 dzieci do wykonania z r贸偶nych materia艂贸w (np. koralik贸w, patyczk贸w, sznurka, itp.) swojej literki C. 馃帹 Ja swoj膮 literk臋 u艂o偶y艂am tak jak na zdj臋ciu poni偶ej.Jak zawsze, podzielcie si臋 efektami swojej pracy w komentarzach. 馃摳 Mo偶e kto艣 wrzuci filmik uwieczniaj膮cy wsp贸lne 艣piewanie? 馃懇鈥嶐煄ゐ煈ㄢ嶐煄ゐ煠㏄owodzenia w dzia艂aniach – Wasze Wychowawczynie 鈽猴笍

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *

Skip to content
This Website聽is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status