Drodzy Rodzice i Opiekunowie 馃グ

Drodzy Rodzice i Opiekunowie 馃グ

Kolejn膮 literk膮 馃敜, z kt贸r膮 mia艂y si臋 zapozna膰 zer贸wiaki mia艂a by膰 literka C, c. Kosmita UBU w ciekawy i 艣mieszny spos贸b nauczy dzieci tej literki. 馃馃https://www.youtube.com/watch?v=vkfIPu8wZiE&t=68sPos艂uchajcie r贸wnie偶 razem ze swoimi dzie膰mi piosenki馃帶, a p贸藕niej spr贸bujcie wsp贸lnie za艣piewa膰. 馃帳https://www.youtube.com/watch?v=pEiC40fxPOQZach臋cam r贸wnie偶 dzieci do wykonania z r贸偶nych materia艂贸w (np. koralik贸w, patyczk贸w, sznurka, itp.) swojej literki C. 馃帹 Ja swoj膮 literk臋 u艂o偶y艂am tak jak na zdj臋ciu poni偶ej.Jak zawsze, podzielcie si臋 efektami swojej pracy w komentarzach. 馃摳 Mo偶e kto艣 wrzuci filmik uwieczniaj膮cy wsp贸lne 艣piewanie? 馃懇鈥嶐煄ゐ煈ㄢ嶐煄ゐ煠㏄owodzenia w dzia艂aniach – Wasze Wychowawczynie 鈽猴笍

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content
This Website聽is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status