Wiadomość do rodziców

Wiadomość do rodziców

Zgodnie z nowymi informacjami potwierdzamy, że szkoła pozostaje zamknięta do 13.04.2020. Wszelkie ograniczenia dotyczące dostępu do budynku szkoły pozostają aktualne.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 509 038 801

mailowo: pspkolczewo@wp.pl

Lub poprzez dziennik elektroniczny.

Z dniem 25.03.2020 wejdzie w życie rozporządzenie dotyczące zdalnego nauczania. Nakłada ono na dyrektorów szkół i nauczycieli wiele obowiązków związanych z kontrolą postępów w nauce uczniów. Związane to będzie z uruchomieniem oceniania w dzienniku elektronicznym. 

Dążymy do tego, by wszystkie informacje dotyczące zajęć uczniowie mogli znaleźć w jednym miejscu.  Uczniowie klas IV-VIII korzystają z platformy Google Classroom, gdzie znajdą lekcje zgodnie z planem lekcji. Oznacza to, że każdego dnia będą tam zamieszczane nowe zadania do wykonania.

Rodzice uczniów klas I-III otrzymują wiadomości od nauczycieli poprzez dziennik elektroniczny. 

Rodzice dzieci 0A, 0B i punkt przedszkolny otrzymują informacje na grupie facebookowej oraz materiały dla tej grupy uczniów będą zamieszczane na stronie szkolnej.

Platforma Edukacyjna epodreczniki.pl

W najbliższych dniach otrzymają Państwo loginy i hasła dla uczniów do platformy epodreczniki.pl. Na tę chwilę nie będzie konieczności logowania się na tę platformę. Polecamy natomiast zapoznanie się z dostępnymi tam materiałami jako uzupełniającymi dla uczniów. Nauczyciele będą zamieszczali linki do materiałów tam zamieszczonych jako dodatkowe materiały.

Prosząc o wyrozumiałość i pomoc w tej trudnej dla wszystkich sytuacji zachęcamy również do kontaktu z wychowawcami klas oraz panią pedagog Brygidą Imielską w sytuacji wystąpienia problemów z wykonywaniem przez uczniów zadań przez Internet np. problemami z dostępem do komputera lub brakiem połączenia internetowego. 

Życzymy Państwu dużo zdrowia!
Pozdrawiamy serdecznie

Beata Aniśkiewicz-Pociask
dyrektor szkoły  

Katarzyna Wołkow
wicedyrektor szkoły


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status