Wyjazd do kina i do planetarium klas I-III

Wyjazd do kina i do planetarium klas I-III

W środę ( 18 grudnia) uczniowie klas I-III pojechali do kina na bajkę „Kraina lodu 2”oraz do planetarium gdzie na 7-metrowej specjalnie przygotowanej kopule wyświetlane były za pomocą cyfrowych projektorów trójwymiarowe obrazu Kosmosu.

Przed seansem uczniowie mogli skorzystać z oferty sklepikowej.

Niespodzianką były efekty w planetarium. Po skończonym pokazie o kosmosie, odtworzony został pokaz laserów, który zrobił na wszystkich ogromne wrażenie.

Wyjazd był bardzo udany:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status