MOBILNA PRACOWANIA INTERNETOWA W PSP W KOŁCZEWIE

MOBILNA PRACOWANIA INTERNETOWA W PSP W KOŁCZEWIE


24 września 2019r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, podczas
konferencji OSEregio z udziałem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacjim Narodowej pana Macieja Kopcia, Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty pana Jerzego Sołtysiaka oraz Dyrektora NASK dr hab. inż Jacka Leśkowa Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie Beata Aniśkiewicz-Pociask odebrała nagrodę w konkursie OSE – mobilną pracownię komputerową dla szkoły, składającą się z 16 laptopów, punktu dostępu do Internetu oraz szafy mobilnej.
Warunkiem otrzymania nagrody było wzięcie udziału w specjalnej edycji konkursu OSE wyzwanie. W konkursie wzięło udział ponad 1700 szkół z całej Polski. W województwie zachodniopomorskim mobilną pracownię otrzymało tylko 15 szkół w tym PSP Kołczewo.
Podczas Forum odbywały się równolegle warsztaty na temat m in.: nowych
trendów i wyzwań w kontekście bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online,
Lekcji: Enter, świata nowej edukacji, czy nowych technologii w edukacji.
Ogromnie cieszymy się z naszej wygranej.

/PSP Kołczewo/

2 komentarze

  1. Monika Łysiak pisze:

    Wielkie gratulacje!!!! Życzę dalszych sukcesów i dziękuję za zaangażowanie w podnoszenie jakości nauczania w Naszej szkole.

    • Lucyna Maciejowska pisze:

      Dziękujemy pani Moniko! Jesteśmy wdzięczni za słowa uznania dla placówki 🙂 pozdrawiamy serdecznie -nauczyciele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status