SZANOWNI RODZICE DZIECI Z PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO

Szanowni rodzice dzieci z Punktu Przedszkolnego ,
W związku z kontynuacją akcji strajkowej od dnia 15 kwietnia 2019 r. zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie opieki swojemu dziecku w domu.
Jednocześnie informuję, że w wyjątkowych sytuacjach zostanie zapewniona nad dziećmi opieka w Placówce. Zgodnie z przepisami o higienicznych i bezpiecznych warunkach pracy opieka będzie mogła być tylko zapewniona dla 25 dzieci.
W trakcie strajku Punkt Przedszkolny będzie czynny od godz. 7.00 do 15.00. Dowozy i odwozy wg.stałego rozkładu. Dzieci dostaną obiad (pierwsze i drugie danie).
Na bieżąco będę Państwa informować o działaniach podejmowanych przez szkołę.
Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

Beata Aniśkiewicz -Pociask