NARODOWE CZYTANIE

NARODOWE CZYTANIE

Tak, już październik… Czas pędzi… Ja chciałabym jednak na moment wrócić do września, bo właśnie w tym miesiącu odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie. W bieżącym roku czytaliśmy „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego, nie mogło być inaczej, wszak to rok stulecia odzyskania niepodległości! Impreza była kameralna, a jej przygotowaniem zajęli się uczniowie klasy szóstej: Lena Czerec, Ola Krawczyk, Patrycja Walczak, Weronika Kieras i Mikołaj Dajlid. Trzeba przyznać, że stanęli na wysokości zadania! 😉 I czytali również… w towarzystwie uczniów klasy ósmej, nauczycieli i naszej Pani Ani z sekretariatu. Nie zabrakło też Pani Dyrektor, która sprawiła swoim przybyciem dzieciakom wielką frajdę. Dodać należy, że Wszyscy czytali świetnie, choć książka nie jest łatwa ani wesoła. Dlatego raz jeszcze wielkie podziękowania i szacunek! Do usłyszenia na kolejnym czytaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status